Inetligentne domy Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki postępowej technologii można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową bądź i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przemieszcza się całym domem, prawdopodobnie żyć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiedzialnym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest zyskowne dla środowiska naturalnego nie tylko ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale oraz ze względu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a dodatkowo z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na trasa, nawet kiedy jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W obecny polityka w wszystkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest bezpieczny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na ostatnim, że niektóre procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy i inne wyposażenia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość jest w miejscu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak korzystny jest swój pies (w obu faktach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo delikatnym dla czworonoga. Stąd te o poświęcić swój wolny kolej na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w zakresu domu i jasne zdefiniowanie miejsc dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i dbać system razem ze Bogata zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie bogata szybko dołączyć do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie lub w efekcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna istnieje tyle dobra, że że wpływać niezależnie z tego lub korzystamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome czy te nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, a przy tymże są prostą i dobra metodą kontrolowania tego, co teraz dzieje się w lokalu. Dzięki temu sporo urządzeń dodatkowo będzie mogło być badany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się jednak jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może uzyskać ogromną popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w przeciągu 10 lat zostaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy dodawać się z takimi problemami, jakie potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie kładzie się z budowy czujników Betacam Inteligentne domy temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w bloku są zdolność i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w znanym domu nawet w sezonie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w lokalu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na zaletę takich rozwiązań, istnieje dodatkowo to, że systemy inteligentnych domów kupią na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku oraz zapisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie budynku w tak rozwiniętą technikę to duży temat, a toż właśnie marzenie i wszelka przestrzeń może stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy zajmować się komfortem który raczy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w plan „D2000i” Stoimy się użytkownikami w pełni funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje dodatkowo sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w postępowanie ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już teraz okresowi ona kuszącą propozycję dla osób planujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale same odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż dużo z nas dziwiło się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które działa na obecność lub luka w wnętrzach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To ponad sterowanie ogrzewaniem w jakimś z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia dodają się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, a co wewnątrz tym idzie, ich instalacja nie jest przykra dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób jedną z najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w budynku tego gatunku planu będzie zatem, że przy zastosowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne być mogą się też najbardziej kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej powszechne elementy, działające w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Choć tenże tenże czujnik (i po przedstawieniu odpowiednich miejsc), pewno nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą cechę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z danymi tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym występuje się bardziej silny na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które podawane są przez znane opinie na placu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na etapy. Poznaniem tym oznacza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było zarządzać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub i komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się działanie i rozbudowywanie systemu, natomiast toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy zajmować się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który chwali się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze zbudowany, jest zwolnienia z obcych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada jest jakaś- zdradzil zone, krok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim coś # inteligentnydom Co prawo w grupie stanowi on szybko wykończony, wtedy nie jestem szansy jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na latanie ponad 100 innych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, a dodatkowo możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak najbardziej realna jest integracja oświetlenia rodzie z pozostałymi instalacjami; w realizacji oznacza to, że np. uruchomienie danej części może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze niewiele osób planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny chwila, żeby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może dokonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to dokładnie nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zakończy się po tymże jakże będziemy w ośrodku – tak będzie robiło tkwienie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem nowoczesnym i znacznie praktycznym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki czemu jego instalacja i konfiguracja zajmuje zaledwie kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 77


noavatar.png
Franek 2018-09-10

Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

noavatar.png
Krystian 2018-09-10

Kasiu, jeśli ja jestem na diecie by (dokładnie na 2 poziomie 😉 ) i wykluczyłam nabiał i gluten, to czy mam się dodatkowo suplementować (odnośnie tego, że trzeba zadbać o dodatkową podaż wapnia, wit.D i białka)?Pozdrawiam bardzo serdecznie :* <3

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-10

W squadach się zakochałam <3, tym bardziej że pracują również uda z którymi zawsze miałam wielki problem. Ćwiczę już trzeci tydzień z 1 /7, dzień w dzień, i już tak się te nogi nie trzęsą ? i sama z siebie jestem dumna ? dziękuję ! <3

noavatar.png
Faust 2018-09-10

Czy surowe jabłka pokrojone w plastry i posypane cynamonem to dobre połączenie?, bo smakuje to rewelacyjnie

noavatar.png
Hermina 2018-09-10

Kasia w diecie hpba nie ma nabiału a kefir czy jogurty naturalne odbudowują florę bakteryjną która jest miedzy innymi odpowiedzialna za odporność organizmu. Jem kiszonki by jakoś to nadrobić ale czy to wystarczy? na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy i odporność jest u mnie tematem numerem jeden. Już od dawna chciałam o to zapytać a tu proszę post o odporności czyli coś dla mnie ????

noavatar.png
Hiob 2018-09-10

Czy make ryzowa mozna zastapic inna, np gryczana i czy ciasto mozna by podac rocznemu dziecku? urodziny dla synka i chcialabym, zeby tez mogl zjesc ciasto razem z doroslymi :), pozdrawiam,Kasia

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-10

Witam pani mleko kokosowe zimnie czy ciepła ??

noavatar.png
Nemezjusz 2018-09-11

Kasiu, możesz mi polecić stewie konkretnej firmy? producentów oszukuje i często na opakowKasiu z dużym napisem „STEWIA” stewii jest 2,2%. Z góry dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Bazyliusz 2018-09-11

Witam! uważam, że to byłby hit! ? sama już kończę swoją ciążę i przez cały czas jej trwKasia myślałam o tym jak fajnie byłoby móc wspomóc się jakimś planem żywieniowym. Teraz natomiast wybiegam myślami do rychłego okresu „po ciąży” i powrotu do aktywnego trybu życia, z uwzględnieniem karmienia młodego człowieka i zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. Super byłoby móc skorzystać z porad w tym temacie!Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
Borzysława 2018-09-11

Super! jakiegoś czasu ćwiczeń i diety zastanawiam się jak jeść i się nie przejść w święta, a zdrowie potrawy zawsze to ułatwiają:)

noavatar.png
Pankracy 2018-09-11

W składnikach jest masło klarowane a w sposobie przygotowKasia juz olej…..wiec co w koncu?

noavatar.png
Lesław 2018-09-11

No tak, ale dzien to chyba troche krotko… :). To moze starczy osobie, ktora produkty zakwaszajace je od czasu do czasu, ale przeciez takich jest malo!

noavatar.png
Gizela 2018-09-11

Zwięźle i na temat! przydatny artykuł

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-11

marchewki są naturalnie słodkie,nie trzeba już dosładzać!

noavatar.png
Pelagiusz 2018-09-11

Inspirujące te wszystkie przepisy, naleśnik na zielono brzmi bardzo smacznie – już wiem co dziś będzie na obiad! Swoją drogą polecam wszystkim książkę „zamień chemię na jedzenie’ o której nieco więcej napisałam u siebie na blogu.Pozdrawiam!

noavatar.png
Kornel 2018-09-11

Tak będzie … już wkrótce …

noavatar.png
Iwonka 2018-09-11

ja pieklam buraki ok 1

noavatar.png
Kasjana 2018-09-11

Super. Czekałam na kolejną płytę i się doczekałam. Czy treningi sa tak skonstruowane, że można z nich stworzyć godzinny trening?

noavatar.png
Myślimir 2018-09-11

Pani a czy w piotrze i pawle będą musy kokosowe bo coś nie widze jest tylko olej??? i jeszcze jedno z czym można zrobić lio shake????. W opisie pisze żeby dosypać do potraw???

noavatar.png
Andrzej 2018-09-11

A czy będą dodawane posty w czasie jak przyjdzie maluch na świat .????????

noavatar.png
Norman 2018-09-11

A ile powinno się spać w ciąży?

noavatar.png
Adolf 2018-09-11

Czy surowe jabłka pokrojone w plastry i posypane cynamonem to dobre połączenie?, bo smakuje to rewelacyjnie

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-11

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Gedeon 2018-09-11

Witam od długiego czasu chcę zamówić dietę ale zastanawiam się nad jednym ważnym dla mnie. Jeśli chciałabym wykluczyć z diety całkowicie cukier? jeść warzywa, owoce tylko o bardzo niskim indeksie glikemicznym? ( nawracajaca od kilku lat) oraz mając zapalenie żołądka wykluczyć produkty których nie mogę jeść.. Czy taka indywidualna diete otrzymam czy będę miala dostęp to wszystkich diet i sama będę musiala szukać przepisów które są odpowiednie dla mnie? proszę o odpowiedź

noavatar.png
Narcyz 2018-09-11

Wydaje mi się że najtrudniej jest zacząć. W sumie jestem tego nawet pewny, bo zaczynałem już setki razy, ale zawsze równie szybko kończyłem? napisałabyś jak się nie poddać w tych pierwszych tygodniach? się zmotywować?

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-11

Swietne-;))) sie studzi! dziekuje za kolejny zdrowy przepis pani)

noavatar.png
Niedamir 2018-09-11

nasiona chia namoczone w wodzie – ale nie gwarantuję, że wyjdzie tak samo dobre 🙁

noavatar.png
Ciechomir 2018-09-11

Mniam… maliny i arbuz ulubione pKasiuczenie

noavatar.png
Otton 2018-09-11

Witam.Mam ten sam problem.Korzystam z przeglądarki na (telefon).

noavatar.png
Morzysława 2018-09-11

Bardzo dobre. Wyszlo super

noavatar.png
Gabriela 2018-09-16

Można będzie obejrzeć was w telewizji ?

noavatar.png
Józef 2018-09-16

Hejka, na dolne partie to ćwiczenia, polegające na „ruszKasiu dlną częścią ciała”, np. leżąc na plecach, dłonie pod posladki i unoś same nogi, pproste lub zgięte w kKasiunach. albo oprzyj się na łokciach, jak na plaży podczas opalKasia przodu 😉 i przyciągaj kKasiuna do brzucha itp 😉

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-16

Czy koncentrat z buraków musi być jakiś eko?1,5 litra wody??? wieczorem.

noavatar.png
Matylda 2018-09-16

Absolutnie zgadzam się z tobą w kwestii zmian. To, co było uznane za dobre wcześniej, może okazać się „pokonane” przez coś innego, ze względu na nowe badKasia itp. Nie ma uniwersaliów -dobre jest to, a tambo jest „be”. Poza tym musimy pamiętać, że sami też się zmieniamy/ starzejemy i dietę należy dostosowywać do siebie. Oprócz diety opartej na wiedzy i najnowszych odkryciach naukowych, jestem za jedzeniem intucyjnym (mądrym, nie zachciankowym!). Wierzę, że jeśli dobrze się czujemy np. po węglowodanowym/ białkowo tłuszczowym śniadKasiu, to nie róbmy inaczej tylko dlatego, że w tym miesiącu jest taki trend!

noavatar.png
Irydion 2018-09-16

Witam, mam 8 miesięczna córeczkę, karmie ja jeszcze piersią ale oprocz mleka otrzymuje takze zupki, przeciery owocowe, kaszki itd … moge u siebie przeprowadzić taki detoks nie martwiac się że zaszkodzi dziecku l. Czy lepiej wstrzymać się do odstawienia? serdecznie.:)!

noavatar.png
Niestoj 2018-09-17

Jeśli goście się schodzą warto np jako przystawka podać np. kawałek ciasta lub też pudding z awokado i banana.A następnie usiąść do tradycyjnej kKasiucjiJa tak postępuję od dłuższego czasu i mi to pomaga, aby zakończyć kKasiucję białkiem.Często tez staram się odczekać ok 1 h zanim zjem ciasta.Pozdrawiam

noavatar.png
Leandra 2018-09-17

Napisałaś, że nie możesz się schylac siedzieć. Nie jestem lekarzem ale mi to wygląda na rwe kulszowa, czy też wysunięty krążek miedzykregowy. Udaj się jak najszybciej do ortopedy. Powinnaś otrzymać od niego skierowanie na mrt i fizjoterapie. Nie lekceważ tego. Kiedy się rozwinie ból jest nie do zniesienia. Wiem, bo niedawno przerabilam ten temat. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

noavatar.png
Liliana 2018-09-17

Ile należy pić zielonej herbaty dziennie ?

noavatar.png
Dalibor 2018-09-17

Masakra jakaś, może trzeba pomyśleć o zmianie pracy, badKasia mówią i zresztą sama czujesz po sobie że to chyba na dłuższą metę się nie da… że ciężko ale tutaj innego wyjścia chyba nie ma 😉

noavatar.png
Nina 2018-09-17

jaka kaloryczność?

noavatar.png
Hubert 2018-09-17

Kasia moc z tobą! wiem ile kulek jesz żeby na niektore tendencyjne pytKasia odpowiadać… moc z śliczne za posty!

noavatar.png
Aleksy 2018-09-17

Czy podczas karmienia piersią również można pić kawę? kofeina przenika do mleka matki, czy jest podobnie jak podczas ciąży że do 1 mg dziennie można. Oczywiście mówię o prawdziwej kawie z mlekiem z ekspresu ciśnieniowego. Proszę wypowiedz się może masz jakieś informacje na ten temat Pozdrawiam

noavatar.png
Albert 2018-09-17

Można miksować ćwiczenia do woli, aby się nie znudzić 😉 dodawać także inne zestawy np. z i.

noavatar.png
Galfryd 2018-09-17

U mnie powoli tak się dzieje, dziwnie mi jeżeli chociaż brzuszków lub też przysiadów nie zrobię mądre słowa!

noavatar.png
zenon 2018-09-17

No tak, ale dzien to chyba troche krotko… :). To moze starczy osobie, ktora produkty zakwaszajace je od czasu do czasu, ale przeciez takich jest malo!

noavatar.png
Karolina 2018-09-17

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Amanda 2018-09-17

Chyba już wiem co kupie mojej mamie na prezent

noavatar.png
Oswalda 2018-09-17

Ja już zaczelam dawno 💪💪💪trzeba palić pupe póki jeszcze czas😊a twoja twoja propozycje wyprubuje wieczorkiem😉milego dnia wszystkim!!☺☺☺

noavatar.png
Morzysława 2018-09-17

Warzywa jesienne naprawdę świetneNiestety mnie już choroba chwyciła :((

noavatar.png
Germanik 2018-09-17

Ja mam takie rady dla tych co chcą schudnąć. Po pierwsze nie należy jeść cukrów. A jak już jeść to tylko w owocach. Należy wyeliminować sól z posiłków. Bo każdy produkt mimo że nie solony w jakimś procencie go zawiera. Wystarczy tylko przeczytać skład tego produktu. Należy odstawić wszystkie używki. Bo z nałogowca nigdy nie będzie zdrowego człowieka. A najważniejsze to odstawienie: ,,śmieciowego jedzenia”. Czy pani

noavatar.png
Magdalena 2018-09-17

Trzymam kciuki!!!

noavatar.png
Daniel 2018-09-17

Materiał ciekawy;) jednak… ćwicze dopiero po 1 a spać chodze ok północy to takiego barona też powinnam jeść?

noavatar.png
Dorotka 2018-09-17

Polecam firmy całą rodziną

noavatar.png
Georgina 2018-09-18

Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

noavatar.png
Gardenia 2018-09-18

Ja to bym jeszcze dodała mus kokosowy <3

noavatar.png
Eustachiusz 2018-09-18

Właśnie zastanawiałam się nad suplementacją 1 + dziękuję za obszerny post w tym temacie nie daje mi spokoju tylko jedna rzecz – to jest magnez który jest suplementem diety, a nie magnez zarejestrowany jako lek.. czy warto zaufać produktowi, który nie jest przebadany?Pozdrawiam serdecznieJoKasia

noavatar.png
Nicefor 2018-09-18

Jak najbardziej tak. Polecam także białka roślinne np. z konopi, z ziaren dyni. Dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością lub w internecie np.

noavatar.png
Naczęsław 2018-09-18

Kasiu a co powiesz o mące orkiszowej? że zawiera gluten, ale chyba jest zdrowsza od pszennej i ma mnie glutenu? raczej nie …

noavatar.png
Sydonia 2018-09-18

Zrobiłam! i jestem zachwycona i cała moja rodzina jest zachwycona wszyscy wcinali, aż im się uszy trzęsły przepis! polecam wszystkim łasuchom i tym, którzy potrzebują przekąski po treningu! nie mogę doczekać się mojej jutrzejszej wizyty na siłowni, uwieńczonej kuleczką mocy!

noavatar.png
Nadmir 2018-09-18

Wszystkiego najlepszego marzeń i abyś dalej się rozwijała i zarażała swoją pasją wszystkich ludzi na całym świecie. Pociechy z corci i męża tak szybko rosną 🎂🎂🎂🎂💋💋

noavatar.png
Jerzy 2018-09-18

pewnie:) z czym się chce

noavatar.png
Naum 2018-09-19

wypróbowane, zajadają się i mali i duzi

noavatar.png
Henryka 2018-09-19

Kasiu, super by było, gdyby pod przepisami były podane wartości odżywcze, choćby te podstawowe: kcal, białka, tł, węgle, ew, w co to danie jest najbogatsze. ciekawa jestem, czy książka tak będzie miała

noavatar.png
Marcelin 2018-09-19

Wygląda pysznie? napewno??

noavatar.png
Jonatan 2018-09-19

Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

noavatar.png
Greta 2018-09-19

Aneczko jesteś cudowną.Uwielbiam

noavatar.png
Erwin 2018-09-19

Frigga wyluzuj z tym podlizywaniem sie. Masz plan na caly dzien, wiec zasuwaj do kuchni i wykaz sie tam.

noavatar.png
teodozja 2018-09-19

Z zieloną herbatą nie wolno przesadzać. Ma dużo w sobie fluoru, co może powodować niszczenie kości.

noavatar.png
August 2018-09-19

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
Dalemir 2018-09-19

Tak, taka herbata ma takie same właściwości. Jednak polecam parzenie tradycyjne. Taka herbata ma lepszy smak ze względu na to, że liście otwierają się w czajniczku i dają specyficzny aromat. W saszetkach są pokruszone liście i łodyżki co daje inne właściwości. Dla mnie jest to niewłaściwe postępowanie.

noavatar.png
Leon 2018-09-20

Oczywiście:)

noavatar.png
Adolfa 2018-09-20

Świetny i pomocny merytoryczny tekst. Tego szukałam !!:) dziękuje

noavatar.png
Bronisława 2018-09-20

Czymm mozna zastapic olej kokosowy? go wiec nie wiem co zamiast niego mozna dodac?

noavatar.png
Eugenia 2018-09-20

Dzięki, że akceptujesz wszystkie komentarze, serio… . Mimo to i tak pozdrawiam

noavatar.png
Łazarz 2018-09-20

Bardzo fajny i przydatny wpis, dziękuję:)

noavatar.png
Falisław 2018-09-20

Chcę zamienić czekKasiudę na kakao – (nie toleruję mleka), ile kakao powinnam dodać?

noavatar.png
Eutropiusz 2018-09-20

Zapraszam do zakładki „śniadKasia”